Hakkımızda


Alanya Sönmez Emlak ve inşaat (Alanya Sonmez Real Estate & Construciton); seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Teknik alt yapımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Alanya Sönmez Emlak ve inşaat müşteri odaklı anlayışını sürekli geliştirerek, bilgi ve vizyonunu sektörle paylaşmakta ve bu çerçevede HİZMET vermektedir. Ayrıca Alanya Sönmez Emlak ve inşaat, sektörde oluşturduğu güveni, sürekli gelişimine paralel hale getirerek, Emlak sektöründe lider ve vazgeçilmez bir marka olmayı 2001 yılından bu yana sürdürmektedir.

Alanya Sönmez Emlak ve inşaat şirketi olarak biz; genel anlamda hizmetlerimizi sıralamamız gerekirse; Emlak danışmanlığı, gayrimenkul alım, satım ve pazarlaması, daire, villa, dükkan ve komple bina gibi Emlaklarınızın tadilat, tamirat ve restorasyonlarını, Ev sigortası ve Dask, Konut kredisi (morgıc) işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktayız. Bunların dışında, yerli ve yabancı müşteri portföyümüz, bizi yeni hizmet alanlarında kadro oluşturmaya yöneltmiştir. Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak düşüncesiyle, hizmetlerimize ek olarak; konusunda uzman, deneyimli personellerimizle sizlere şu hizmetleri de vermekteyiz. Havaalanı transferi, temizlik hizmetleri, araç kiralama, elektrik su abonelikleri, tapu beyanı, yabancı uyruklu müşterilerimiz için vize işlemleri ve vergi numarası alma, mobilya ve beyaz eşya alımlarınızda kolay alışveriş ve turizm alanında da günlük tur hizmetleri gibi daha birçok hizmeti, Alanya Sönmez Emlak ve inşaat şirketi güvencesiyle siz değerli müşterimize sunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek doğru müşteriye, doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en özel, en uygun alternatifleri sunmak için üstün çaba gösteriyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki Emlakları siz değerli müşterilerimize sunabilmek için çağrılarınızı mutlaka bekliyoruz.

Birikimlerinizin gerçek karşılığını alabileceğiniz güvenin adresi; ALANYA SÖNMEZ EMLAK & İNŞAAT…!

 

Misyonumuz

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil, satış veya kiralama işlerinin sonrasında da her gününüzün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

Müşterilerimize özel, hızlı, sorunsuz, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Alanya’nın en büyük Emlak veri tabanlarından birisini oluşturmak ve bölgenin Emlak merkezi olmak.

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak lider marka haline gelmek.

Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Hizmetlerimize devam edebildiğimiz süre içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin, yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri, diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılığı olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma, küçük veya büyük, sektörüne bir şeyler katmalıdır.

Her firma, sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için, kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Böylece, sektörel tecrübelerin, birikimlerin ve bütün bu çabaların sonucunda daha kaliteli bir arz sunabilecek hale gelecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, web sitemiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmeliyetçiliğe inanan firmamız, tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Gayrimenkul alımında bizi tercih etmekle, Siz sadece zamanınızı değil, paranızı da tasarruf etmiş olacaksınız…!