Novita 1 Residence

Sönmez Emlak & İnşaat sizlere eşsiz bir proje daha sunmaktadır.

Sönmez Emlak & İnşaat sizlere eşsiz bir proje daha sunmaktadır. Novita 1 Residence Alanya’nın en gelişmiş beldesi olan Mahmutlar’ın en revaçtaki bölgesinde konumlandırılmıştır. Kompleksimiz 1 bloktan ve toplamda 72 daireden oluşmaktadır. 1+1, 2+1 daireler ve 2+1, 3+1 dubleks dairelerden oluşan projemizde, her katta 4 adet 1+1 ve 2 adet 2+1 olmak üzere 6 adet daire yer almaktadır. Modern çizgilerin, kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle harmanlanarak dizayn edilen dairelerimiz, bölgedeki emsallerine kıyasla, son derece modern, estetik, geniş ve kullanışlıdır.

Sahile sadece 550 metre mesafede yer alan projemiz sosyal aktivite bakımından oldukça zengindir. Açık-kapalı yüzme havuzu, aquapark, çocuk oyun parkı, barbekü, oto park, kamelya, havuz bar, spor salonu, sauna, buhar odası, erkek bayan giyinme kabinleri, TV Odası, oyun odası, bilardo, masa tenisi, resepsiyon, depolar, hobi odaları, atölye, bahçe, kapıcı, merkezi uydu sistemi, interkom sistemi, jeneratör, kablosuz internet bağlantısı, 2 adet panaromik asansör gibi sosyal aktiviteler sitemizi yaşanabilir kılan aktivitelerdir.

Müşteri memnuniyetinin ve en ince ayrıntılarına kadar mükemmelliğin hedeflendiği bu projemizde gayrimenkul sahibi olmak çok kolay. Belirli bir miktar peşinat ödedikten sonra, geri kalan miktar için ödeme seçeneklerini siz şekillendirin.

2001 yılından bu yana edinmiş olduğu deneyimle, bölgenin lider kuruluşu haline gelen Sönmez Emlak ve İnşaat, sizlere her zaman en iyiye sahip olabilmeniz için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır.