Türkiye Antalya Alanya da Kentsel Dönüşümün Öncüsü Alanya Sönmez Emlak.

1

TÜRKİYE DE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE İLK ADIM…

Türkiye de Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Sahibi olduğunuz  Apartman, Site veya Yapı Adasındaki Tüm Binalarınız için Bakanlık Lisanslı Kuruluşlarına başvuruda bulunarak Binalarınız için Deprem Risk Raporu almanız yeterli. Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka Yerleşim Bölgelerine Kaydırılma Korkusu Yaşamadan şuan evlerinizin bulunduğu alanda ve konumun da yeniden inşa edip  yenileyebilirsiniz.

Alanya Sönmez Emlak Olarak Siz değerli müşterilerimizi daha iyi bilgilen dire bilmek için İnternet sitemiz de Kentsel Dönüşüm Hakkın da Daha Detaylı Bilgiye Yer vermekteyiz.

TÜRKİYE DE KENTSEL DÖNÜŞÜM AVANTAJLARI…

Türkiye de kentsel dönüşüm avantajları demek eski yapıların yenilenmesi anlamına gelmektedir. Eski teknolojiyle yapılan binaların büyük bir çoğunluğu görevlerini yerine getirememektedir. eski teknolojiyle yapılan binaların %95 Deprem Riksi taşıdığı için Türkiye de Kentsel dönüşüm uygulaması yoğunluktadır. Türkiye genelinde eski yapıların yenilenmesi ve insanlara daha sağlam daha dayanıklı yapıların yapılıp teslim edilmesi amaçlanmıştır. İnsanların Daha kaliteli yapılarda yaşaması ve çevre ile dost olması amaçlanmıştır.

Biz Alanya Bölgesin de Emlak Ve İnşaat Sektöründe Kentsel Dönüşüme Öncelik vermiş Bir Firma Olarak İnsanlara Faydalı ve Sağlıklı Bir Yaşam Amaçlamış olan Kentsel Dönüşüm Yasasını Sonuna Kadar Desteklemekteyiz..

Kentsel Dönüşüm Hakkın da Daha Detaylı Bilgi İçin info@sonmezemlak.com.tr  Mail adresimizden veya 0549 810 27 55 nolu Telefonumuza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz.